Wirtualne biuro Kraków

Wirtualne biuro Kraków - Coworking Centrum

Wirtualne Biuro Kraków to usługa naszego partnera. Pozwala ona na połączenie odbioru i obsługi poczty z adresem rejestracyjnym dla firmy. Dzięki temu możecie większość swojego czasu poświęcić na budowę własnego biznesu. W przypadku kiedy planujecie zakup spółki lub jej rejestrację dobrym pomysłem jest wynajęcie wirtualnego biura. Dzięki temu uzyskujecie dostęp do prestiżowego adresu w centrum miasta. Firm obsługująca pocztę gwarantuje, że żadna dokumentacja nie pozostanie nieodebrana a wszelkie listy zostaną zeskanowane i dostarczone w formie elektronicznej.

Nasz partner

Naszym partnerem w Krakowie jest Wirtualne Biuro Kraków – Coworking Centrum. Posiadają oni także siedziby w innych miastach. W przypadku zakupu spółki lub konieczności zarejestrowania podmiotu pozwala to wam na szybką zmianę adresu na wskazane lokalizacje naszego partnera. Jeśli jesteście zainteresowani zarejestrowaniem paru podmiotów na raz możecie w łatwy sposób zrobić to w jednym miejscu. W momencie kiedy jedna firma obsługuje całą korespondencję dla kilku spółek będzie wam łatwiej zarządzać przepływem informacji.

Wirtualne biuro Kraków – Pozostałe usługi dostępne

Poza wirtualnym biurem możecie skorzystać z dodatkowych usług naszego partnera. Oferuje on coworking, księgowość, optymalizację podatkową oraz wiele innych. Połączenie wielu usług w jednym miejscu pozwoli wam prowadzić sprawy firmowe przy pomocy jednego partnera. Załatwicie wszystko w jednym okienku co oznacza oszczędność czasu. Czasu, który możecie wykorzystać na sprzedaż lub obsługę obecnych klientów.

Nasze doświadczenia

Obsługa firmy pod względem księgowym oraz biurowym przez większość czasu była sporym problemem. Zazwyczaj po zakupie spółki firmy decydowały się na wynajem nieruchomości lub lokalu w celu prowadzenia firmy. W większość przypadków dławiło to ich przepływy finansowe. Gotówka, którą mogliście przeznaczyć na rozwój trafiała na wynajem lokalu, którego nie wykorzystaliście w pełni. Sytuacja zmieniła się diametralnie wraz z pojawieniem się coworkingu i wirtualnych biur. Teraz możesz skalować swoje biuro bezpośrednio z ilością osób jakie zatrudniasz obecnie w twojej firmie.

Jeśli jesteście zainteresowani polecamy odwiedzić stronę naszego partner – wirtualne biuro Kraków. Poniżej znajdziecie listę usług oferowanych przez biuro w Krakowie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *