Gotowe Spółki

Gotowe spółki na sprzedaż. Oferujemy gotowe podmioty do zakupu nadające się do rozpoczęcia działalności gospodarczej. Nasze spółki posiadają:

  • numer KRS,
  • zgłoszenie do rejestru przedsiębiorców – REGON,
  • numer podatkowy NIP,
  • zgłoszenia VAT, VAT-R, VAT-EU,

Gotowe spółki są do nabycia już od 1500 zł. Całość formalności można załatwić w ciągu 1 dnia. W przypadku kiedy mieszkasz w innym niż jedno z największych polskich miast całą transakcji można dokonać przy pomocy pełnomocnika.

Bezpieczeństwo prawne i finansowe

Spółki przez nas oferowane są przez nas zarejestrowane lub odkupione i sprawdzone pod względem prawnym. Naszym priorytetem jest szybkość transakcji oraz gwarancja bezpieczeństwa finansowego i prawnego naszych klientów. Stan prawny spółki jest weryfikowany przez zaprzyjaźnione kancelarie prawne, biura podatkowe oraz firmy księgowe. Wraz z kupnem udziałów otrzymujecie Państwo oświadczenie dotyczące braku zobowiązań w stosunku do spółki.

Modyfikacja spółki

Istnieje możliwość dokonania natychmiastowych modyfikacji w zakresie spółki. Możemy zmienić jej siedzibę, deklarację PKD (Polska Klasyfikacja Działalności) lub zmodyfikować umowę spółki tak aby odpowiadała waszym wymaganiom. Dodatkowo istnieje możliwość zmiany statutu spółki oraz przygotowanie pełnomocnictw, dokumentów potwierdzających prokurę oraz inne, które ustalają nowe sposoby funkcjonowania spółki.

Dodatkowe usługi

Oferujemy także inne usługi. Opieka prawna kancelarii w zakresie obsługi bieżących spraw spółki, wirtualne biuro, księgowość oraz możliwość wynajęcia biura coworkingowego. W przypadku zapotrzebowania na specjalną usługę prosimy o kontakt mailowy w celu uzyskania porady.

Spółki za granicą

W naszej ofercie znajdują się też gotowe spółki zagraniczne. W przypadku kiedy są Państwo zainteresowani rozpoczęciem działalności gospodarczej za granicą polski – oferujemy pośrednictwo w zakupie. Posiadamy sieć partnerów pozwalających nam pozyskać gotowy podmiot zarówno na terenie Unii Europejskiej jaki i poza jej granicami. Cena spółki oraz czas jaki jest potrzebny na jej zakup jest zależny od kraju pochodzenia oraz tego jakie mam posiadać parametry.

Podatki

W przypadku zainteresowania budową grupy kapitałowej w celu optymalizacji podatkowej mamy możliwość zaoferowania indywidualnego rozwiązania w stosunku do waszych potrzeb. Całość jest konsultowana z prawnikami oraz księgowymi w celu uzyskania najlepszych efektów oraz gwarancji działania w granicach prawa.