Spółki pod kredyt

NA CHWILĘ OBECNĄ NIE POSIADAMY SPÓŁEK Z HISTORIĄ I OBROTAMI ZA POPRZEDNIE LATA – PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA.

Spółki pod kredyt to specyficzny rodzaj podmiotów posiadających historię finansową i kredytową. Dzięki swojej historii możliwe jest pozyskanie, w oparciu o tego typu podmioty kredytów bankowych oraz umów leasingowych na rozwój swojej działalności gospodarczej. Proces udzielania pożyczki dla spółek jest inny niż w przypadku osób fizycznych.

Kredyt w oparciu o spółkę

Bank podczas wydawania decyzji dotyczącej kredytu lub umowy leasingu bierze pod uwagę wiele parametrów. Parametry oceniane podczas wydawania decyzji to:

  • obroty finansowe za poprzednie lata,
  • przychody oraz zyski,
  • wcześniej udzielone i spłacone kredyty,
  • czas działania spółki (staż spółki),
  • zadeklarowane PKD,
  • terminowość rozliczeń podatkowych,

Dotychczasowe obroty

Spółki znajdujące się w naszym portfolio oraz w posiadaniu naszych partnerów mają przychody za ostatnie lata w wysokości nawet do 15 mln złotych rocznie. Wiele podmiotów jakie mamy to firmy budowlane, handlowe lub technologiczne. Ich profil pozwala uzyskać kredyt pod dany rodzaj działalności połączony z poprzednią historią w tym zakresie.

Przygotowanie dokumentacji

W przypadku kiedy są Państwo zainteresowani pozyskaniem kredytu pod spółkę oferujemy konsultację z pośrednikami finansowymi. Pomogą oni wybrać Państwu najlepsze rozwiązanie i polecą usługę najbardziej dla was finansowo korzystną. Nasi konsultanci posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie kredytów dla firm oraz współpracują z większością banków w Polsce. Ich praktyka pozwala znacznie przyspieszyć proces wydawania decyzji kredytowej.

Pozyskanie kredytu na zakup spółki

Jedną z największych zalet takich firm jest możliwość pozyskiwania kredytów dla całej grupy kapitałowej. Jeśli z jakiegoś powodu bank nie jest w stanie nam udzielić finansowania powyżej pewnych limitów to dobrym rozwiązaniem jest budowa grupy kapitałowej, która łączy swoje możliwości kredytowe w celu realizacji swojego przedsięwzięcia. W takiej sytuacji posiadanie gotowych spółek w celu uzyskania kredytu jest doskonałym rozwiązaniem.

Formalności dotyczące kredytu

Jak banki rewidują rating kredytowy oraz jakie dokumenty są wymagane dla uzyskania kredytu? Banki koncentrują się podczasy wydaniu decyzji kredytowych na paru elementach:

  • poprzednie kredyty oraz terminowość ich spłaty,
  • rozmiar wcześniej spłaconych kredytów,
  • obroty spółki oraz jej zyskowność,
  • długość okresu funkcjonowania spółki,

Szukasz Wirtualnego Biura?

W przypadku posiadania przez Państwo spółki macie możliwość zarejestrowania jej siedziby pod wybranym adresem wirtualnego biura. Współpracyjemy z wirtualnymi biurami w całej Polsce.

Lista usług dostępnych w naszym wirtualnym biurze i coworkingu:

Nasze biura: